Współpracownicy

Adwokat Karolina Borcz
Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie

Karolina BorczAbsolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Prawa w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, odbywając aplikację, w wiodących krakowskich kancelariach prawniczych. Współpracowała z zagranicznymi kancelariami, prowadząc sprawy przed sądami amerykańskimi.

Ukończyła kurs „Specjalista ds. podatkowych” organizowany przez Polską Akademię Rachunkowości S.A. w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu rachunkowości, finansów i systemu podatkowego na WSPiA w Rzeszowie.

Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek prawa handlowego, oraz w prawie cywilnym, przede wszystkim w zakresie prawa zobowiązań i problematyki kontraktów handlowych. Zajmuje się także obroną w sprawach karnych.

Adwokat Mariusz Witkowski
Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie

Adwokat Mariusz WitkowskiKancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski ofertę świadczenia usług prawnych kieruje do osób prywatnych występujących w obrocie także jako pracownicy, konsumenci lub podatnicy oraz do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą.

W zależności od życzenia Klienta, Kancelaria pomocy prawnej udziela na zasadach stałej obsługi prawnej bądź realizuje indywidualne zlecenia Klienta.